Dlaczego Ewolucja4x4

Moglibyśmy napisać, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, bo samochodami zajmujemy się od 10 lat. Na początku były to „zabawy garażowe”, które z biegiem czasu stawały się pasją i pracą jednocześnie. Moglibyśmy napisać, że nasi mechanicy są specjalistami i profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale jak by było inaczej – nie zajmowali by się u nas modyfikacjami i naprawami.
Dla nas liczy się auto i to co trzeba w nim zrobić. Wykonać usługę tak, abyś chciał do nas wrócić z kolejnymi projektami.

Więc dlaczego akurat My?

Rzetelność i uczciwość

To nam się po prostu opłaca. Dzięki uczciwemu podejściu do wykonywanych modyfikacji i napraw możemy pozyskać zaufanie naszych klientów. A jak wiadomo "Sprawdzony i godny zaufania mechanik to skarb"

Dobry kontakt z klientem

Dobry kontakt i rozmowa pomaga nam w zidentyfikowaniu zakresu wykonywanych prac. Rzeczowo, w prosty i zrozumiały sposób będziemy starali się też wyjaśnić co dokładnie zostało lub zostanie zrobione.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Każdy projekt jaki realizujemy jest dla nas priorytetem, służymy dobrą radą przy wyborze przeróbek, wyposażenia oraz zakresu prac które będziemy realizować.

Praca to nasza "zajawka"

Praca przy samochodach terenowych, jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy. Jest to nasz sposób na życie i możliwość poznania ludzi z podobnym "bzikiem" do naszego.


Zadzwoń do nas (+48) 575-550-776 Masz pytanie
Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie